Oferty pracyOperator linii
Operator linii Can-Pack S.A. Orzesze (śląskie)
Operator linii Can-Pack S.A. Orzesze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator linii

Nr. Ref. OL/ORZ/2018

Miejsce pracy: Orzesze (ul. Gliwicka 59)

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości wyrobów na liniach produkcyjnych,
  • zapewnienie sprawnego przepływu wyrobów na liniach,
  • weryfikacja poprawności działania urządzeń kontrolnych,
  • sporządzanie raportów produkcyjnych i prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • gotowość do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie do pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (już po roku umowa na czas nieokreślony),
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatną opieką medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie).

Kandydatom spoza Śląska oferujemy pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego klikając na przycisk "Aplikuj" lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 001 627.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Orzesze (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Opublikowano 10 grudnia 2018
Opublikowano 5 grudnia 2018