Oferty pracyTechnik Automatyk
Technik Automatyk Can-Pack S.A. Orzesze (śląskie)
Technik Automatyk Can-Pack S.A. Orzesze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2018, do końca 25 dni

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Automatyk

Nr. Ref. A/ORZ/2018

Miejsce pracy: Orzesze (ul. Gliwicka 59)

Zakres obowiązków:

  • szybka i skuteczna identyfikacja oraz usuwanie usterek z zakresu automatyki i elektroniki na liniach produkcyjnych i w obszarach pomocniczych,
  • prowadzenie bieżących napraw urządzeń w zakresie automatyki i elektroniki,
  • udział w przezbrajaniu urządzeń ciągu technologiczno-produkcyjnego podczas zmiany produkowanego asortymentu.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu elektronik, automatyk, elektromechanik
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych liczbowych,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • dobra organizacja pracy,
  • asertywność.

W zamian oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę i możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń,
  • szansę na rozwój zawodowy – możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania interesujących doświadczeń w strukturach międzynarodowych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas niekreślony)
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatna opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie)
  • pracę w rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze
  • dla osób spoza województwa śląskiego oferujemy pomoc przy relokacji

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego, klikając przycisk "Aplikuj" lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 001 627.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

(Data aktualizacji: wtorek, 17 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Orzesze (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Brzesko (małopolskie)
Opublikowano 17 kwietnia 2018