Oferty pracyMalarz/lakiernik
Malarz/lakiernik Wurzburg (Niemcy)
Malarz/lakiernik Wurzburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech 5 osób na stanowisko:

Malarz/lakiernik

Zakres obowiązków:

- malowanie lub lakierowanie części luksusowych jachtów

-  przygotowanie materiałów narzędzi i sprzętu do realizacji robót malarskich

- wzmacnianie, wyrównywanie chłonności podłoża, zwiększanie przyczepności (gruntowanie)

- wykonywanie obowiązków zgodne z poleceniami przełożonego

- dbanie o czystość swojego stanowiska oraz wykorzystywanych narzędzi

Oferujemy:
- zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: okolice Würzburga (Bawaria)

- wynagrodzenie 12,00 euro brutto/h  oraz 34,00 Euro Netto diety za każdy przepracowany dzień

- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- komunikatywna znajomość  języka niemieckiego

- doświadczenie na danym stanowisku

- wysoka sprawność fizyczna

- wykształcenie kierunkowe

- mile widziane posiadanie własnego samochodu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 19 kwietnia 2018)