Oferty pracyOperator wózka/ magazynier– 11,00 Euro brutto/h + wysoka dieta
Operator wózka/ magazynier– 11,00 Euro brutto/h + wysoka dieta MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Niemcy, Bad Mergentheim (Niemcy)
Operator wózka/ magazynier– 11,00 Euro brutto/h + wysoka dieta MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Niemcy, Bad Mergentheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka / magazynier – 11,00 Euro brutto/h + wysoka dieta!

Miejsce pracy: Niemcy, Bad Mergentheim - niedaleko Heilbronn

Firma: oferujemy pracę w prestiżowej znanej na całym świecie firmie, będącej ikoną niemieckiego przemysłu, specjalizującej się  w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.

Rodzaj umowy: umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony.

Wymiar pracy: pełen etat (Praca na 2 zmiany: 6:15 - 15:00 oraz 9:00-18:00).

Język niemiecki: minimum poziom podstawowy.

Zadania: Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składu (magazyn do 11 metrów), komisjonowanie towarów (towary przeważnie drobnicowe, jednak mogą zdarzać się wysyłki ważące 20-25kg).

Wymagane kryteria: doświadczenie na podobnych stanowiskach, uprawnienia na wózki widłowe, odpowiedzialność, rzetelność, prawo jazdy kat. B będzie dużym atutem.

W zamian oferujemy:

  1. stawkę godzinową 11 € brutto a także atrakcyjną premię dzienną netto 15 lub 25 € netto/dzień. Wysokość stawki zależy od doświadczenia i poziomu języka niemieckiego!
  2. zorganizowane zakwaterowanie,
  3. wsparcie polskojęzycznego Koordynatora zarówno w Polsce, jak w Niemczech - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub  bezpośrednio na adres email: praca@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny:

+ 48 500 456 300

(kontakt od pon- pt w godz. 8-16)

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. ”Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: piątek, 20 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

(Neuenstadt- Niedaleko Heilbronn) (Niemcy)
Opublikowano 19 października 2018
Kórnik, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)
Opublikowano 18 października 2018
Świecie (kujawsko-pomorskie)