Oferty pracySpecjalista ds. rekrutacji (język ukraiński) (WRU/09/17)
Specjalista ds. rekrutacji (język ukraiński) (WRU/09/17) Klient EmploySystem.com Opole (opolskie)
Specjalista ds. rekrutacji (język ukraiński) (WRU/09/17) Klient EmploySystem.com Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 20 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Specjalista ds. rekrutacji (język ukraiński)

Miejsce pracy: Opole

 Opis stanowiska:

  • Realizacja i zarządzanie procesem rekrutacji (nawiązywanie kontaktów z portalami pracy, redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych).
  • Rekrutacja pracowników na stanowiska niższego i średniego szczebla z terenów Polski i Ukrainy.
  • Przygotowywanie raportów na temat kandydatów.
  • Pomoc kandydatom w relokacji i wypełnianiu niezbędnych dokumentów.

 Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego.
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi.

 Oferujemy:

  • System wynagrodzeń motywujący do działania i zależny od Ciebie.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
    Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
  • Dodatek do pensji za dojeżdżanie do pracy jednośladem.
  • Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! - http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html

 Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ!
  • Aby wziąć udział w rekrutacji niezbędne jest, aby przesłać swoje CV!

(Data aktualizacji: piątek, 20 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Nowy Sącz (małopolskie)
Opublikowano dzisiaj
Szczecinek (zachodniopomorskie)
Tuczno (zachodniopomorskie)
Opublikowano 17 sierpnia 2018