Oferty pracyPracownik fizyczny z uprawnieniami na pojazd kat. B+E
Pracownik fizyczny z uprawnieniami na pojazd kat. B+E MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Düsseldorf (Niemcy)
Pracownik fizyczny z uprawnieniami na pojazd kat. B+E MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Düsseldorf (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 25 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codziennych starań, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

Pracownik fizyczny z uprawnieniami na pojazd kat. B+E

Miejsce pracy: Düsseldorf (Niemcy) + wyjazdy do Klientów

Opis stanowiska:

  • Transport materiału (sprzętu budowlanego) do Klientów,
  • Codzienną obsługę i kontrolę stanu technicznego użytkowanego urządzenia,
  • Dla osób gotowych na rozwój zawodowy, w związku z profilem Firmy, możliwe przyuczenie w obsłudze mini-dźwigów przenośnych (wykorzystywanych m.in. do montażu okien i szkła), dźwigów hydraulicznych montowanych na przyczepie,
  • Kierowanie pojazdem kat. B+E (dojazdy do Klientów),
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania w stosunku do Kandydatów:

  • Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • Gotowość do długofalowej współpracy na terenie Niemiec a także w pracy związanej z wyjazdami do Klientów (transport zapewnia firma),
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie do wykonywanej pracy,
  • Możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 11,83 €/h brutto+ wysoka dieta dzienna,
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
  • Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
  • Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpośrednio na adres email: operator@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny:

+ 48 500 456 300

(kontakt pon-pt w godz. 8-16)

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Powyższa oferta pracy dotyczy oferty pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: środa, 25 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

(Neuenstadt- Niedaleko Heilbronn) (Niemcy)
Opublikowano 19 października 2018
Kórnik, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)
Opublikowano 18 października 2018
Świecie (kujawsko-pomorskie)