Oferty pracyMagazynier/ka
Magazynier/ka MK INTERIM Sp.z o.o. Wrocław (dolnośląskie)
Magazynier/ka MK INTERIM Sp.z o.o. Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 27 kwietnia 2018, do końca 1 dzień

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

WWW.MKINTERIM.PL

Zacznij pracę od zaraz przy pakowaniu lekkich wyrobów farmaceutycznych.

Oferta skierowana zarówno dla Pań jak i Panów.

Obowiązki:

*lekkie czynności polegające na kompletacji zamówień

*porządkowanie, weryfikacja dokumentów

Wymagania:

*odpowiedzialność

*książeczka sanepidowska - warunek konieczny

*gotowość podjęcia pracy zmianowej (6-14/14-22/22-6)

Oferujemy:

*stabilną pracę

*zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym

*wynagrodzenie 15 zł brutto/h dzień, 17 zł brutto/h noc

*szeroki wachlarz benefitów

Lokalizacja: okolice ulicy Krakowskiej

(Data aktualizacji: piątek, 27 kwietnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Słupsk (zachodniopomorskie)
Opublikowano dzisiaj
Konstancin Jeziorna, Piaseczno, (mazowieckie)
Pruszków, Brwinów, Moszna Parcele, Błonie, (mazowieckie)
Opublikowano 10 sierpnia 2018