Oferty pracyMECHANIK NARZĘDZIOWY w dziedzinie formowania (wtryskarki)
MECHANIK NARZĘDZIOWY w dziedzinie formowania (wtryskarki) BestHill Work Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
MECHANIK NARZĘDZIOWY w dziedzinie formowania (wtryskarki) BestHill Work Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk) Aplikuj Opublikowano 3 maja 2018, do końca 9 dni

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16343.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Mechanik narzędziowy w dziedzinie formowania (wtryskarki)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie. W kwestii finansowej podchodzimy do kandydatów indywidualnie  w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego oraz stopnia opanowania języka
  • Wynagrodzenie do negocjacji!
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania:

  • Wykształcenie na stanowisku mechanika narzędziowa specjalizująca się w technologii formowania (matryce)
  • znajomość DIN ISO 9001: 2008 i DIN ISO / TS 16949: 2009 jest zaletą
  • Systematyczne i uporządkowane umiejętności pracy, organizacyjne, komunikacyjne i zespołowe
  • Pozytywne nastawienie do zmian i silna świadomość jakości
  • znajomość języka niemieckiego  lub angielskiego (warunek konieczny)

Zakres obowiązków:

  • Jako producent narzędzi do wykonywania form, jesteś odpowiedzialny za naprawę, konserwację, modyfikację i korektę form wtryskowych, a także montaż i dostrajanie nowych form wtryskowych
  • Dokumentacja  konserwacja, naprawa narzędzi
  • Jesteś odpowiedzialny za zapewnienie jakości produktu i wyników, a także wspierasz praktykantów w swoim dziale
  • Twoja bardzo odpowiedzialna działalność w nowym budynku KBS jest wspierana przez zalety innowacyjnego układu stanowiska pracy i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

zastrzegamy sobie możliwość   kontaktu z wybranymi kandydatami

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 362 250  lub 799 956 165

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: czwartek, 3 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Rostock (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bawaria (Niemcy)