Oferty pracySpawacz TIG (INOX), Belgia
Spawacz TIG (INOX), Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Mollem-Asse (Belgia)
Spawacz TIG (INOX), Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Mollem-Asse (Belgia) Aplikuj Opublikowano 4 maja 2018, do końca 10 dni

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego nowego klienta- belgijskiej firmy metalurgicznej- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ TIG (INOX), Belgia

 Miejscowość: Mollem-Asse

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się wytwarzaniem elementów wykorzystywanych w przemyśle metalowym, petrochemicznym i chemicznym, w farmacji, w budowie maszyn.
  • Montaż oraz spawanie metodą TIG elementów ze stali nierdzewnej: węże, złącza przemysłowe i hydrauliczne (armatura gwintowana, złącza, szybkozłączki, kołnierze).

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy jako spawacz TIG,
  • umiejętność i doświadczenie przy spawaniu stali nierdzewnej INOX- certyfikaty nie są wymagane,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź zaawansowana znajomość języka francuskiego - warunek konieczny!
  • prawo jazdy kategorii B,
  • własny samochód- mile widziany

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • Pracę na okres min. 3 miesięcy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-18.00 (możliwość pracy w soboty),
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto.
  • Premię roczną – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach).
  • Nadgodziny płatne 150%.
  • Bon żywnościowy o wartości 7€ na na dzień.
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy.
  • Belgijskie ubezpieczenie zdrowotne.
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy!
  • Płatne święta.
  • Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • Termin wyjazdu uzgadniany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku!

Kontakt telefoniczny w spawie powyższej oferty: +48 503 028 187

(Data aktualizacji: piątek, 4 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Bornem, Mechelem Lub Dendermonde (Belgia)
Opublikowano 21 maja 2018
WUUSTWEZEL (Belgia)
Opublikowano 17 maja 2018
Bornem (Belgia)