Oferty pracySpawacz MAG - niemieckie warunki zatrudnienia
Spawacz MAG - niemieckie warunki zatrudnienia Brackenheim (Niemcy)
Spawacz MAG - niemieckie warunki zatrudnienia Brackenheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 5 maja 2018, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Niemcy – Brackenheim

Zakres obowiązków:
- spawanie metodą MAG kontenerów i konstrukcji stalowych
- praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- wymagany aktualny certyfikat MAG: (nowe oznaczenie) ISO 9606-1 135 P BW/FW FM1,2 St + 10 PB / PF nb
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: MAG/DE/2018

(Data aktualizacji: sobota, 5 maja 2018)