Oferty pracySpecjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania w Internecie
Specjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania w Internecie Opole (opolskie)
Specjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania w Internecie Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 7 maja 2018, do końca 1 dzień

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta z branży e-commerce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania w Internecie

Miejsce pracy: Niemodlin

Opis stanowiska:

- Zarządzanie i optymalizacja procesu sprzedaży w Internecie

- Koordynacja działań zespołu

- Prowadzenie kampanii marketingowych

- Pozyskiwanie nowych rynków sprzedaży w Internecie

- Analiza aktualnych trendów marketingu internetowego i obszaru e-commerce

Wymagania:

- Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży internetowej

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Znajomość mechanizmów Google
- Umiejętności analityczne

- Prawo jazdy kat. B.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

- Umowę o pracę / B2B
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Home Office 3 dni w tygodniu
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 maja 2018)