Oferty pracyOperator frezarki CNC (FLX/03/18)
Operator frezarki CNC (FLX/03/18) Weegree Ypres (Belgia)
Operator frezarki CNC (FLX/03/18) Weegree Ypres (Belgia) Aplikuj Opublikowano 7 maja 2018, do końca 10 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator frezarki CNC (Mazak, Doosan)

Miejsce pracy: Ypres

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się obróbką odlewów gotowych do montażu (np. elementy do sprężarek, maszyny rolnicze, silniki, itp.).
  • Obsługa maszyn CNC – Mazak, Doosan.
  • Mocowanie i demontaż narzędzi.
  • Pomiar elementów przy pomocy mikrometra (dokładność do 0,005).
  • Gratowanie elementów i pakowanie zgodnie z instrukcjami.
  • Utrzymanie maszyny CNC w odpowiednim stanie.
  • Kontrola jakości obrabianych elementów.
  • Praca z rysunkiem technicznym.
  • Produkcja seryjna dużych elementów.

 Wymagania:

  • 2-3-letnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Obsługa narzędzi pomiarowych.
  • Własny samochód - mile widziany.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Liege (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Ruda Śląska (śląskie)