Oferty pracyElektryk - austriackie warunki zatrudnienia
Elektryk - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Austria)
Elektryk - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Austria) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2018, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- demontaż starych oraz montaż nowych instalacji elektrycznych
- układanie tras kablowych
- montaż gniazdek, przełączników
- montaż oświetlenia

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność czytania planów

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: EL/AT/2018

(Data aktualizacji: wtorek, 8 maja 2018)