Oferty pracyMonter fasad - austriackie warunki zatrudnienia
Monter fasad - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Niemcy)
Monter fasad - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2018, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Monter fasad

Miejsce pracy: Austria

Obowiązki:
- montaż fasad

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- 13 i 14 pensja (świąteczne i urlopowe)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: FASADY/AT/2018

(Data aktualizacji: wtorek, 8 maja 2018)