Oferty pracyAsystent stomatologiczny / Technik dentystyczny w Niemczech
Asystent stomatologiczny / Technik dentystyczny w Niemczech Aachen (Niemcy)
Asystent stomatologiczny / Technik dentystyczny w Niemczech Aachen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 maja 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta ,  światowej klasy przedsiębiorstwa  wiodącego  na rynku zaawansowanej technologii w przemyśle  medycznym, skupionym miedzy innymi na systemach przywracających funkcje serca i podtrzymujących ludzkie  życie, poszukujemy Asystentów stomatologicznych i Techników dentystycznych .

Asystent stomatologiczny / Technik dentystyczny w Niemczech

Aachen (Niemcy)
Numer referencyjny: AS/TD

Zakres obowiązków:

(precyzyjne montaże w technice medycznej)

  • montaż oraz  budowa podzespołów i systemów w technologii medycznej
  • prace montażowe pod mikroskopem za pomocą pincety i skalpela w warunkach sterylnych
  • pomiar i test  montowanych  elementów
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu procesów pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP w miejscu pracy

Wymagania:

  • ukończona szkoła w zawodzie: technik dentystyczny,  mechanik precyzyjny, mechatronik, optyk lub pokrewny
  • mile  widziane  doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobry wzrok oraz zdolności manualne w pracy z małymi elementami
  •  wysoka koncentracja i zaangażowanie w prace
  • gotowość  do pracy w systemie 2- zmianowym
  • znajomość  języka niemieckiego pozwalająca na swobodna komunikacje w miejscu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe, z możliwością  bezpośredniego przejęcia przez klienta
  • wynagrodzenie :1700 € brutto
  • po 6 m-cach   możliwość  otrzymania podwyżki
  • premia roczna
  • zakwaterowanie zorganizowane  przez pracodawce
  • 20 € diety za każdy przepracowany dzień  - na pokrycie kosztów zakwaterowania
  • nowoczesne, dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • wdrożenie  do pracy oraz systematyczne szkolenia, mozliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj".

(Data aktualizacji: piątek, 11 maja 2018)