Oferty pracyMechanik/ elektryk samochodowy
Mechanik/ elektryk samochodowy Ruda Śląska (śląskie)
Mechanik/ elektryk samochodowy Ruda Śląska (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 maja 2018, do końca 1 dzień

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta, serwisu samochodów osobowych, kandydatów na stanowisko:

MECHANIK/ ELEKTRYK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

- Naprawa samochodów

- Wykonywanie przeglądów

- Diagnostyka usterek

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia średniego zawodowego kierunkowego

- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

- Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa + premie),

- Pracę w jednym z największych autoryzowanych serwisów samochodowych na Śląsku,

- Niezbędne narzędzia pracy,

- Pracę w systemie dwuzmianowym

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 maja 2018)