Oferty pracyRekruter mobilny / Specjalista ds. rekrutacji
Rekruter mobilny / Specjalista ds. rekrutacji In Temporis Polska Dział Zagraniczny Białystok, Suwałki, Łomża, Zambrów, Bielsk Podlaski (podlaskie)
Rekruter mobilny / Specjalista ds. rekrutacji In Temporis Polska Dział Zagraniczny Białystok, Suwałki, Łomża, Zambrów, Bielsk Podlaski (podlaskie) Aplikuj Opublikowano 14 maja 2018, do końca 1 dzień

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników.

In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Do naszego zespołu rekruterów z centrali w Lublinie poszukujemy osoby, która będzie mogła wzmocnić nasz dział poprzez działania terenowe w regionie, na stanowisku:

Rekruter mobilny / Specjalista ds. Rekrutacji w projektach międzynarodowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy za granicą (dla klientów we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii), w tym:
    • publikowanie i aktualizowanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
    • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
    • organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych,
    • udział w targach, giełdach pracy,
    • selekcja nadesłanych aplikacji i wybór kandydatów zgodnie z wymaganym profilem;
  • samodzielne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów;
  • utrzymywanie dobrych relacji z kandydatem, tworzenie baz i sieci kontaktów w regionie;
  • przygotowywanie dokumentów rekrutacyjnych dla kandydatów;
  • sporządzanie raportów rekrutacyjnych i ścisła współpraca z centralą w Lublinie.

WYMAGANIA

  • Wymagane prawo jazdy kat. B (czynne) i gotowość do pracy ,,w terenie";
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi);
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • motywacja i zaangażowanie;
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • mile widziane:
    • doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku;
    • znajomość metod rekrutacji i selekcji;
    • znajomość języków obcych: francuski, angielski, niemiecki, flamandzki.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, w sympatycznym zespole tworzącym przyjazną atmosferę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy);
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet dodatkowych benefitów;
  • duże możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Licencja Agencji nr 1954.

Oferta pracy stałej.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lublin, Całe Niemcy (lubelskie)
Opublikowano 18 października 2018
Hamburg (Niemcy)
Roussillon (Francja)
Opublikowano 12 października 2018