Oferty pracyAsystent w Dziale Finansowym
Asystent w Dziale Finansowym Gdynia (pomorskie)
Asystent w Dziale Finansowym Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 maja 2018, do końca 1 dzień

LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska, firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko

Stażysta/Asystent w Dziale Finansowym

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie, rozliczanie i dekretowanie firmowych wyciągów bankowych
  • Import wyciągów bankowych z systemów bankowych, rozliczanie poszczególnych pozycji, przypisywanie kont księgowych, księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowanie płatności oraz pilnych przelewów
  • Przygotowywanie zgodnie z ustaloną polityką płatności oraz pilnych przelewów do banku, monitoring terminów płatności za faktury kosztowe, kontrola obiegu dokumentów
  • Utrzymywanie kontaktów telefonicznych z kontrahentami w sprawie płatności i rozliczeń
  • Kontakt z instytucjami finansowymi
  • Współpraca z radcą prawnym
  • Udział w projektach wewnętrznych firmy

Wymagania:

  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji oraz wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie, rzetelność, samodzielność oraz systematyczność w realizacji wyznaczonych celów oraz zadań
  • Otwartość na zmiany
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie kierunkowe: Finanse i Rachunkowość

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Stabilne warunki zatrudnienia

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 maja 2018)