Oferty pracyAsystent ds. administracji - staż
Asystent ds. administracji - staż Opole (opolskie)
Asystent ds. administracji - staż Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2018, do końca 4 dni

SFD S.A. będąca liderem sprzedaży suplementów diety na rynku polskim, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na 6 miesięczny staż płatny z funduszy Urzędu Pracy na stanowisku:

Pracownik biurowy - stażysta

Nasza firma zatrudnia około 130 Pracowników, którzy realizują zadania w zakresie handlu, logistyki oraz technologii IT.
Spółka jest właścicielem m.in.:
- sklepu internetowego sfd
- serwisów internetowych sfd, potreningu, kulturystyka;
- marki ALLNUTRITION, SFD, FIT WHEY, Berserk Labs.

Zakres obowiązków obejmuje:
- wprowadzanie danych do systemu;
- pomoc administracyjno – biurową (m.in. sporządzanie zestawień, segregacja i ewidencja dokumentów);
- obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej.

Od Kandydatów oczekujemy:
- statusu osoby bezrobotnej w PUP;
- wykształcenia minimum średniego;
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;
- podstawowej obsługi pakietu MS Office, głównie Word i Excel;
- umiejętności pisania i redagowania oficjalnych dokumentów i pism;
- skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze administracji biurowej.

Oferujemy:
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
- niezbędne wsparcie i pomoc;
- przyjazną atmosferę pracy;
- zatrudnienie po odbyciu stażu;
- atrakcyjne zniżki na suplementy diety.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z póź. zm.)"

Administratorem danych jest SFD Spółka Akcyjna z siedzibą w Opole 45-315, Głogowska 23C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 15 maja 2018)