Oferty pracyKUCHARZ
KUCHARZ Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. Opole (opolskie)
KUCHARZ Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2018, do końca 1 dzień

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. - agencja doradztwa personalnego wspiera partnerów biznesowych w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska wysokiego i średniego  szczebla oraz stanowiska robotnicze  w Polsce, w Niemczech oraz w Holandii. cert KRAZ 12048.

Dla naszego klienta, prestiżowej restauracji z wieloletnią tradycją, położonej w sercu Opola, poszukujemy osób chętnych do pracy w stabilnym zespole na stanowisku

KUCHARZ (K/M)

opis stanowiska:

  • realizacja zadań kuchni restauracyjnej,
  • wspieranie zespołu,
  • przygotowywanie potraw i ich dekoracja,
  • udział w tworzeniu nowych potraw

Dodatkowo chętnie zatrudnimy osoby do pomocy, posiadające doświadczenie w kuchni, gotowe do poszerzania swoich umiejętności.

wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność planowania i punktualnej realizacji zadań,

  • umiejętność dekorowania potraw,

  • mile widziane zdolności cukiernicze,

  • dbałość o czystość,

  • pasja kucharska.

oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • wsparcie w rozwoju osobistym,

  • elastyczne formy zatrudnienia m.in. umowa o pracę,

  • mozliwość pracy na produktach wysokiej jakości.

Agencja MULTIJOB SP. z o.o.

Opole

tel. Katarzyna Mordowska-Broszkiewicz

500-03-13-66

(Data aktualizacji: wtorek, 15 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Tilburg (Holandia)
Opublikowano wczoraj
Stuttgard (Niemcy)