Oferty pracyDyrektor Placówki (Szkolnictwo Wyższe)
Dyrektor Placówki (Szkolnictwo Wyższe) Tychy (śląskie)
Dyrektor Placówki (Szkolnictwo Wyższe) Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2018, do końca 4 dni

Dla naszego Klienta - niepublicznej placówki oświatowej zlokalizowanej w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Placówki (Szkolnictwo Wyższe)

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. DP/6605

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzenie placówką i nadzór nad jej funkcjonowaniem,
  • ścisła współpraca z zarządem,
  • realizowanie założonych celów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową,
  • umiejętność negocjacji, budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • orientacja na cele,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • możliwość realnego wpływu i uczestnictwa w rozwoju firmy,
  • interesującą pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.

l

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

(Data aktualizacji: wtorek, 15 maja 2018)