Oferty pracySpawacz MIG/TIG
Spawacz MIG/TIG HRBC Group Genk (Belgia)
Spawacz MIG/TIG HRBC Group Genk (Belgia) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2018, do końca 1 dzień

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz  MIG/TIG

Miejsce pracy:Belgia-Genk

Obowiązki:

  • spawanie metodą  MIG, TIG, aluminium/metal
  • spawanie zgodnie z wyznaczonymi normami
  • praca zmianowa

 Wymagania:

  • uprawnienia do spawania metodą MIG, TIG
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MIG,TIG
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • motywacja do pracy w Belgii na długi okres czasu
  • dokładność, precyzja
  • odpowiedzialność

 Oferujemy:

  • umowę o pracę belgijską
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

(Data aktualizacji: wtorek, 15 maja 2018)