Oferty pracypracownik ochrony
pracownik ochrony Wrocław (dolnośląskie)
pracownik ochrony Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

W chwili obecnej  dla naszego kontrahenta – prestiżowej firmy działającej w branży spożywczej, właściciela sklepu spożywczego z towarami dla wymagających klientów poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik ochrony

Zatrudnienie bezpośrednie

Miejsce pracy: Wrocław centrum

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na bazie  umowy o pracę w prestiżowej firmie
  • Pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie: 1.800 PLN netto (na początek)
  • Dodatek 100 zł za pracę w niedziele
  • Premia uznaniowa do 15% miesięcznie
  • Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Dofinansowanie „ wczasów pod gruszą”
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej a po roku zatrudnienia pełna prywatna  opieka medyczna
  • Dodatki świąteczne
  • Patrolowanie dozorowanego obiektu wewnątrz i na zewnątrz
  • Ewidencja i kontrola dostaw
  • Praca w systemie zmianowym: 06:00-14:00 i 14:00-22:00, także  praca w święta, weekendy oraz ew. w nocy
  • Kontrola pracowników
  • Obsługa systemu parkingowego

  Obowiązki:

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Rzetelność i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność – praca w systemie 2 zmianowym w weekendy i święta

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności                i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242 kom. 690 204 470

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)