Oferty pracyCustomer Service Advisor with German
Customer Service Advisor with German Warszawa (mazowieckie)
Customer Service Advisor with German Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 5 dni

Informacja o firmie:

  • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 100 000 pracowników w 73 krajach

  • Dostawca usług zarządzania insfrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcing’u i doradztwa IT

  • Światowy partnet IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich

  • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work

  • Blisko 5000 pracowników w 9 miastach: Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Toruń, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Opole

    Obowiązki:

  • Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia).

  • Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie

  • Koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników).

    Informujemy, że praca świadczona jest w systemie zmianowym.

    Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2/C1).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

  • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office.

  • Zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Certyfikat TOEIC mile widziany.

    Oferujemy:

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie podróży

  • Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną

  • System MyBenefit

  • Programy szkoleniowe i rozwojowe

  • Naukę języków obcych

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Bonus za polecenie pracownika

  • Międzynarodowe możliwości kariery

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)