Oferty pracy osoba do obsługi szkoleń w Lublinie w czerwcu 20-092 Lublin, lubelskie
osoba do obsługi szkoleń w Lublinie w czerwcu 20-092 Lublin, lubelskie Lublin (lubelskie)
osoba do obsługi szkoleń w Lublinie w czerwcu 20-092 Lublin, lubelskie Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 5 dni

Jako firma szkoleniowa w związku z realizacją przetargu potrzebujemy osoby do obsługi szkoleń w Lublinie w nw. wstępnie planowanych terminach:

18-22 czerwca
26-29 czerwca

Wszystkie szkolenia są dwudniowe z częściowo nakładającymi się terminami.

Praca w godz. 8-15.

Obowiązki:
- sprawdzenie każdego dnia czy sala lub sale są właściwie przygotowane przez obiekt i ewentualny nadzór nad ich dostosowaniem do wymagań
- prowadzenie recepcji szkolenia tj. w pierwszym dniu każdego szkolenia zebranie podpisów na listach obecności i wydanie przygotowanych przez nas wcześniej kompletów materiałów szkoleniowych, a w drugim dniu tylko zebranie podpisów
- potwierdzanie delegacji służbowych niektórych uczestników poprzez przystawienie pieczątki firmowej i podpis
- telefoniczne lub mailowe informowanie po rozpoczęciu szkolenia, które osoby jeszcze się nie pojawiły
- dbanie o to aby grupa na czas poszła na obiad

Gro pracy jest w godz. 8-10, pozostały czas to praktycznie wyłącznie obecność na recepcji.

Prosimy o przesłanie CV z podaniem stawki brutto za dniówkę (umowa cywilnoprawna). Honorujemy również faktury lub rachunki od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Wymagania

- punktualność
- sumienność
- rzetelność
- dobra organizacja pracy

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)