Oferty pracyAsystent/ka ds. rekrutacji (ESZP/05/18)
Asystent/ka ds. rekrutacji (ESZP/05/18) Weegree Opole (opolskie)
Asystent/ka ds. rekrutacji (ESZP/05/18) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Asystent/ka ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Wsparcie pracy działu rekrutacyjnego.
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa kandydatów.
  • Budowanie bazy kandydatów.
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera.
  • Mile widziani studenci.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność korzystania z przeglądarek internetowych.
  • Mile widziana znajomość języka obcego.
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych - 16:00-21:00

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

Dodatkowe informacje:

  • tel:  539 549 417; 77 543 18 40
  • e.szenk@weegree.com

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ruda Śląska (śląskie)
Opublikowano 19 października 2018
Chorzów (śląskie)
Żarów (dolnośląskie)