Oferty pracyMalarz od 1600 e netto/ opłacone zakwaterowanie
Malarz od 1600 e netto/ opłacone zakwaterowanie BestHill Work Bawaria, Badenia Wirtembergia (Niemcy)
Malarz od 1600 e netto/ opłacone zakwaterowanie BestHill Work Bawaria, Badenia Wirtembergia (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 1 dzień

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • przygotowanie podłoża do malowania
  • szpachlowanie i gipsowanie
  • malowanie wew i zew

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy Kat.B,mile widziane auto na wyjazd

Oferujemy:

  • możliwość pracy w team 2 os.
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 1600 e netto/miesiąc
  • zakwaterowanie zapewnione/opłacone  przez pracodawcę

W przypadku pytań prosimy o kontakt od pon-pt 9 - 17 pod numerami telefonu :

789 362 250 lub 799 956 165

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Opublikowano 19 lipca 2018