Oferty pracySpecjalista w Dziale Kadr i Płac
Specjalista w Dziale Kadr i Płac Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Mys (śląskie)
Specjalista w Dziale Kadr i Płac Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Mys (śląskie) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 1 dzień

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Dziale Kadr i Płac

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

Nr referencyjny: KiP/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie spraw kadrowo – płacowych
  • Naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i urlopów pracowników
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowo – płacowych
  • Znajomość programów kadrowo – płacowych
  • Umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami
  • Kultura osobista, dobre planowanie i organizacja pracy

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8:00 – 16:00
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach zawodowych
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole specjalistów
  • Ubezpieczenie grupowe

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)