Oferty pracyOgrodnik/Pracownik budowlany Belgia
Ogrodnik/Pracownik budowlany Belgia Ardooie (Belgia)
Ogrodnik/Pracownik budowlany Belgia Ardooie (Belgia) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 1 dzień

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla klienta z Belgii osoby doświadczone w zawodzie Ogrodnika/ Pracownika budowlanego.

Miejsce pracy: Belgia, Ardooie

Opis stanowiska pracy:

- Strzyżenie żywopłotów, przycinanie

- Osoba będzie pracować w grupie wraz z innymi ogrodnikami.

- Do obowiązków ogrodnika będzie należało utrzymanie ogrodu

- Drobne prace budowlane (budowa ścieżek, tarasów, podjazdów)

Opis oferty pracy:

- Umowa belgijska
- Tygodniowe wypłaty
- 8,3071 euro netto/ 1h

- 38 h pracy tygodniowo
- Zapewnione i opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.)
- Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako ogrodnik (4lata)
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii
- Brak nałogów, kultura osobista

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)