Oferty pracyPomocnik murarza
Pomocnik murarza Okolice Edynburga (Wielka Brytania)
Pomocnik murarza Okolice Edynburga (Wielka Brytania) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 1 dzień

Zadania:

- Wspieranie murarzy w pracy na budowie,

- Noszenie cegieł i bloczków betonowych,

- Przygotowywanie zapraw murarskich.

Wymagania:

- Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy Pomocnika,

- Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem,

- Dokładność, szybkość, rzetelność i samodzielność,

- Chęć szybkiego wyjazdu za granicę i podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

- Pracę w Szkocji na czas nieokreślony,

- Atrakcyjne wynagrodzenie tygodniowe,

- Tanie zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę,

- Pomoc w załatwieniu formalności przed i po wyjeździe.

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)