Oferty pracyŚlusarz fasad aluminiowo-szkalnych
Ślusarz fasad aluminiowo-szkalnych Okolice Cork (Irlandia)
Ślusarz fasad aluminiowo-szkalnych Okolice Cork (Irlandia) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 1 dzień

Zadania:

- Praca na warsztacie przy przygotowaniu fasad, okien i drzwi.

Wymagania:

- Doświadczenie w podobnych pracach ślusarskich,

- Mile widziana znajomość języka angielskiego,

- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Umowa o pracę na warunkach irlandzkich,

- Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem,

- Stałą pracę na dłuższy okres czasu.

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)