Oferty pracyKierowca
Kierowca Axialus S.A. Mannheim (Niemcy)
Kierowca Axialus S.A. Mannheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko : kierowca

Miejsce: okolice Mannheim

opis stanowiska:

  • kierowanie pojazdem podczas przeprowadzek,
  • wnoszenie, znoszenie mebli.

wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (min A2),
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów LKW,
  • prawo jazdy kat. CE/C1E.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałą współpracę.
  • zakwaterowanie.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres niemcy@axialus.pl +48 515158117

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Eppingen (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Okolice Gandawy (Belgia)
Opublikowano 16 sierpnia 2018
Wrocław, Norymberga (dolnośląskie)
Opublikowano 14 sierpnia 2018