Oferty pracySpecjalista ds sprzedaży i rezerwacji
Specjalista ds sprzedaży i rezerwacji A-trybut - Polski HR S.A. Kraków (małopolskie)
Specjalista ds sprzedaży i rezerwacji A-trybut - Polski HR S.A. Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2018, do końca 1 dzień

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jesteśmy wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i rezerwacji

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami restauracji’
  • Przyjmowanie i wprowadzanie do systemu rezerwacji indywidualnych i grupowych
  • Aktywne informowanie potencjalnych klientów o ofercie restauracji oraz aktualnych promocjach
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Sporządzanie bieżących raportów z efektów pracy

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Kreatywności i wysokie kompetencje interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista, dobra dykcja
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Stałe godziny pracy, na jedną zmianę
  • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Praca w niewielkim, sympatycznym zespole

(Data aktualizacji: środa, 16 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 10 października 2018
Chorzów (śląskie)
Oferta wygasła