Oferty pracyOperator-programista robota spawalniczego Panasonic (APR/05/18)
Operator-programista robota spawalniczego Panasonic (APR/05/18) Weegree Genk (Belgia)
Operator-programista robota spawalniczego Panasonic (APR/05/18) Weegree Genk (Belgia) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2018, do końca 18 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator-programista robota spawalniczego Panasonic

Miejsce pracy: Genk

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku Operatora-programisty robota spawalniczego Panasonic TA1900WG.
  • Przygotowanie robota spawalniczego do pracy polegające na:
    - kontroli stanu technicznego robota i urządzenia spawalniczego
    - ewentualnej wymianie dysz i łusek spawalniczych
    - wyborze i uruchomieniu odpowiedniego programu robota
    - zamocowaniu wykonywanego elementu na stanowisku robota
  • Bezwzględne przestrzeganie zaleceń technologicznych dotyczących m.in.:
    - podgrzewania wstępnego
    - doboru odpowiedniego drutu spawalniczego
    - doboru odpowiednich parametrów spawania
    - odpowiedniego układania spoin
    - odpowiedniego przygotowania elementu do spawania (usunięcie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń)
    - usunięcia wszelkich nieprawidłowości
  • Przygotowanie elementów do spawania.
  • Spawanie stali czarnej półautomatem (mig/mag).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora robota spawalniczego.
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego - mile widziana.
  • Umiejętności ślusarskie.
  • Umiejętność spawania stali czarnej półautomatem (mig/mag).
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych - mile widziane.
  • Własny samochód - mile widziany.
  • Dyspozycyjność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: czwartek, 17 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Liege (Belgia)
Opublikowano 25 maja 2018
Ruda Śląska (śląskie)