Oferty pracyMIĘDZYNARODOWY KIEROWCA C+E
MIĘDZYNARODOWY KIEROWCA C+E Oddział Przemyśl Swidnica - Eindhoven, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
MIĘDZYNARODOWY KIEROWCA C+E Oddział Przemyśl Swidnica - Eindhoven, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2018, do końca 18 dni

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca transportu ciężarowego

Opis funkcji:

Wykonywanie jazdy zestawem ciężarowym poczynając od punktu naszego głównego biura w Son w celu dostarczenia pojazdów służbowych, koparek i ciągników dla różnych zleceniodawców na terenie Beneluxu.

Cel:

Załadunek, przewóz oraz rozładunek pojazdów służbowych, koparek i ciągników dla różnych zleceniodawców w rejonie Europy.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie jazdy na trasie pojazdem silnikowym o zestawie z  przyczepą.
  • Dokonanie, pod nadzorem, załadunku samochodu ciężarowego ciężarówkami, koparkami lub ciągnikami.
  • Samodzielny rozładunek ciężarówek, koparek lub ciągników na danych adresach.
  • Wykonywanie jazdy według zleconego planu zgodnie z  rozporządzeniem dotyczącym jazdy i odpoczynku kierowcy.
  • Obsługa codzienna pojazdu i  ewentualne zgłaszanie usterek.
  • Feedback do wydziału planowania o problemach w trasie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C+E oraz uprawnienia do tachografu cyfrowego.
  • prawo jazdy z kodem 95.
  • Doświadczenie jako kierowca kategorii C+E.
  • Doświadczenie w ruchu międzynarodowym.
  • Zgoda na noclegi w trasie.
  • Schludny wygląd.
  • Dobra znajomość geografii Europy, a szczególnie Beneluxu.

Oferujemy:

  • Profesjonalne szkolenie i pomoc w pierwszych tygodniach pracy
  • stały kontakt ze swoim planistą
  • pracę w systemie 3+1 tzn 3 tygodnie w trasie, tydzień w domu
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • atrakcyjną stawkę + bonusy za bezszkodową jazdę

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy na adres

pollux.monika@pollux-international.eu

(Data aktualizacji: czwartek, 17 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Swidnica - Eindhoven, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Opublikowano 22 maja 2018
Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Eindhoven, Son (Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
Opublikowano 17 maja 2018
Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie (Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, śląskie, świętokrzyskie,)
Opublikowano 10 maja 2018