Oferty pracyZMIEŃ NA LEPSZE! Kierownik działu rekrutacji HR
ZMIEŃ NA LEPSZE! Kierownik działu rekrutacji HR Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
ZMIEŃ NA LEPSZE! Kierownik działu rekrutacji HR Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2018, do końca 6 dni

CZUJ SIĘ DOBRZE W PRACY! DOŁĄCZ DO A&J PARTNERS

NAZWA: Kierownik działu rekrutacji (HR)

MIEJSCE: Centrum miasta BYTOM

  • Opis stanowiska:

- Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu rekruterów, specjalizujących się w rekrutacjach „masowych” .

- Praca polega przede wszystkim na zapewnieniu ciągłości projektów rekrutacyjnych, a więc na utrzymaniu klienta poprzez prawidłowe i skuteczne zarządzanie zespołem rekruterów oraz bazą pracowników.

- Samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów (rozmowy kwalifikacyjne, dopasowanie oferty pracy i jej przedstawienie), co jest niezbędne do wdrażania prawidłowych metod obsługi klienta.

- Kreowanie i realizacja polityki personalnej działu oraz określanie potrzeb rozwojowych podległego zespołu.

- Wsparcie działań z zakresu Employer Brandingu, tworzenie potrzebnych procedur i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: z zakresu ZZL, HR, psychologii).

- Posiadanie min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

- Szerokie kompetencje z obszaru tzw. miękkiego HR-u (komunikacja, rekrutacja, motywacja).

- Umiejętność zarządzania projektami rekrutacyjnymi, wyznaczania priorytetów, delegowania zadań i dzielenia się swoją wiedzą.

- Zdolność kierowania kapitałem ludzkim, poprzez nastawienie na realizację celów zespołowych, gotowość do pracy pod presją czasu, poszukiwanie ulepszeń i nowych rozwiązań.

- Komunikatywność, solidność, właściwe definiowanie potrzeb klienta i umiejętna jego obsługa.

- Doskonała organizacja pracy, dokładność, sumienność, samodzielność.

  • Gwarantujemy każdemu z naszych AJotowych członków zespołu:

- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I TERMINOWĄ WYPŁATĘ oraz stabilną pracę na umowę o pracę.

- SZKOLENIE WDROŻENIOWO-WARSZTATOWE od samego początku współpracy, aby dokładnie poznać firmę i branżę.

- PAKIET MEDYCZNY dofinansowany przez firmę z dostępem do specjalistów nawet w tydzień (a nie rok;))

- PAKIET SOCJALNY co oznacza dla nas m.in.  benefity, bony, dodatki okolicznościowe, dofinansowania do urlopów („wczasy pod gruszą”).

- MIEJSCE PARKINGOWE w pobliżu biura, dofinansowane przez firmę.

- DODATKOWY PŁATNY DZIEŃ URLOPU z okazji urodzin każdego z nas.

- PRACĘ W ROZWOJOWEJ I STABILNEJ FIRMIE.

- Organizujemy i chętnie uczestniczymy w WYDARZENIACH FIRMOWYCH I KAMPANIACH CHARYTATYWNYCH.

  • Aplikowanie:

-> Temat: AJP/209/170518/B2 Mail: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl

-> Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :)

-> W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 602 675 790

-> Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: czwartek, 17 maja 2018)