Oferty pracyPraca na produkcji - bez doświadczenia OD ZARAZ (również kobiety)
Praca na produkcji - bez doświadczenia OD ZARAZ (również kobiety) Oddział Szczecin Poznań, Koninko, Gądki, Kórnik, Dachowa, Luboń, Środa Wielk (wielkopolskie)
Praca na produkcji - bez doświadczenia OD ZARAZ (również kobiety) Oddział Szczecin Poznań, Koninko, Gądki, Kórnik, Dachowa, Luboń, Środa Wielk (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2018, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – kanadyjskiego przedsiębiorstwa z branży automotive poszukujemy kandydatów do:

Praca na produkcji - bez doświadczenia OD ZARAZ (również kobiety)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w prężnie rozwijającym się zagranicznym przedsiębiorstwie
  • stały rozwój zawodowy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy
  • początkowe wynagrodzenie w wysokości 3000 brutto
  • realną możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dodatki socjalne tj. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • pełną odzież roboczą

Codziennie zadania Pracownika Produkcji:

  • praca z maszynami typu wtryskarki głównie w kwestii odbioru gotowych produktów
  • kontrola jakościowa produktów
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • prace montażowe
  • wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z zasadami BHP
  • współpraca z członkami zespołu produkcyjnego

 Szukamy osób, które:

  • chcą zdobyć zupełnie nowy zawód lub:
  • są nastawione na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych
  • chcą poznasz nowe technologie i są nastawione na poszerzanie swojej wiedzy
  • są zainteresowane pracą z określoną jasną ścieżką kariery
  • szukają stałego i stabilnego zatrudnienia
  • mogą pracować w systemie trzyzmianowym
  • są zmotywowane do pracy
  • lubią pracę w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: czwartek, 17 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Szczecin (zachodniopomorskie)
Opublikowano 7 sierpnia 2018
Poznań, Szamotuły (wielkopolskie)