Oferty pracyOperator maszyn - od 3 200 zł brutto
Operator maszyn - od 3 200 zł brutto MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Racibórz (śląskie)
Operator maszyn - od 3 200 zł brutto MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Racibórz (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2018, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Operator maszyn - od 3 200 zł brutto

Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych (wydmuchiwarki, maszyny pakujące)
  • kontrolowanie przebiegu pracy maszyn
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów
  • współpraca z innymi Operatorami w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • motywacja do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym
  • umiejętność współpracy w grupie, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie - od 3 200 zł brutto miesięcznie, bogaty pakiet szkoleń)
  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji technicznych poprzez pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
  • realną szansę awansu w strukturach Firmy
  • współpracę z doświadczonymi Operatorami
  • długoterminową współpracę
  • możliwość dołączenia do międzynarodowego środowiska

Oferta dotyczy pracy stałej.

Dokumenty aplikacyjne w języku polskim prosimy o przesłanie wraz z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.) Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

(Data aktualizacji: czwartek, 17 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Dernbach (Niemcy) (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Grettstadt (Niemcy)
Dortmund, Stuttgart, Schweinfurt, Ulm (Niemcy)
Opublikowano 22 października 2018