Oferty pracyPomocnik Operatora Maszyn
Pomocnik Operatora Maszyn MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Racibórz (śląskie)
Pomocnik Operatora Maszyn MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Racibórz (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2018, do końca 20 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowo powstającej firmy produkcyjnej do działu produkcji (produkcja zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/ki bez doświadczenia na stanowisko:

Pomocnik Operatora Maszyn
Miejsce pracy: Racibórz

Zakres zadań Pomocnika:

  • Współpraca z Operatorem Maszyn (dostarczanie granulatu),
  • Dbanie o poprawne działanie danej maszyny,
  • Kontrola jakości (wymiary, ilość sztuk),
  • Prace porządkowe wokół powierzonej maszyny.

Poszukujemy Kandydatów którzy:

  • Chcą zdobyć doświadczenie w obsłudze zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych,
  • Posiadają wykształcenie zawodowe,
  • Mają ukończone 18 lat.

Jesteś gotowy do pracy? Skontaktuj się z nami!

Jako Pomocnik masz zagwarantowane:

  • Pracę od zaraz w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość nauki u boku doświadczonych Operatorów,
  • Szansę przedłużenia umowy jako Operator Maszyn,
  • Pracę w młodym i zgranym zespole.

Ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej.

 Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Dokumenty aplikacyjne w języku polskim prosimy o przesłanie wraz z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.) Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

(Data aktualizacji: czwartek, 17 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Gorzów Wielkopolski, Poznań, Szczecin (Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
Opublikowano 24 maja 2018
Monachium (Niemcy)
Langenau (Niemcy)