Oferty pracyPRACOWNIK PRODUKCJI DRZWI I OKIEN, Belgia
PRACOWNIK PRODUKCJI DRZWI I OKIEN, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna WUUSTWEZEL (Belgia)
PRACOWNIK PRODUKCJI DRZWI I OKIEN, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna WUUSTWEZEL (Belgia) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2018, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta –małej rodzinnej firmy budującej wysokiej jakości stolarkę budowlaną i renowacyjną dla profesjonalistów i / lub osób prywatnych. -Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI OKIEN I DRZWI, Belgia

Miejscowość: Wuustwezel, Mechelen, Bornem, Dendermonde

OPIS STANOWISKA:

Praca na produkcji okien przy produkcji  ślusarki stolarki otworowej aluminiowej. Praca polega na okuwaniu, szkleniu, uszczelkowaniu, zagniataniu i cięciu elementów aluminiowych w gotowy produkt ( okna, drzwi, fasady )

WYMAGANIA:

-Umiejętność obsługi piły dwutarczowej oraz maszyny CNC – doświadczenie mile widziane
-Wykształcenie techniczne
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego- warunek konieczny!
-Własny samochód- mile widziany
-Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych

OFERUJEMY:

-wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata pomiędzy 13 € - 16  €  brutto/h
-możliwość nadgodzin- 150% płatne
-min 40h tygodniowo
-dodatek wakacyjny - 15,38% zarobków brutto z danego roku
-premia roczna- 8.33% zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)
-pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością zatrudnienia na stałe
-pomoc biura w załatwieniu wszelkich formalności/administracja/ubezpieczenie etc.
-opiekę polskiego koordynatora
-zakwaterowanie blisko miejsc pracy
-pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
termin wyjazdy ustalany indywidualnie z kandydatem!
-dopłatę do dojazdów
-zakwaterowanie płatne 80€ tygodniowo

INFORMACJE DODATKOWE:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku).

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji.”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

(Data aktualizacji: czwartek, 17 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Dendermonde (Belgia)
Opublikowano 19 października 2018
Kierowca C, Dostawca, Belgia (Belgia)