Oferty pracyOperator wózka widłowego
Operator wózka widłowego Rosenheim (Niemcy)
Operator wózka widłowego Rosenheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech 2 osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

- obsługa wózka widłowego przedniego

- wywożenie sprasowanego materiału

- załadowywanie  na ciężarówki

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę na sortowni odpadów plastikowych

- atrakcyjne wynagrodzenie 1200 - 1300 miesięcznie Euro netto + opłacone zakwaterowanie

- miejsce pracy: Rosenheim (Bawaria)

- ilość miejsc: 4

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- uprawnienia operatora wózka widłowego

- doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego

- znajomość języka niemieckiego (mile widziane)

- prawo jazdy kat. B i samochód mile widziane

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)