Oferty pracyPracownik budowlany (pomocnik lub wykwalifikowany)
Pracownik budowlany (pomocnik lub wykwalifikowany) Bawaria (Niemcy)
Pracownik budowlany (pomocnik lub wykwalifikowany) Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 9 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osoby na stanowisko:

Pracownik budowlany (pomocnik lub wykwalifikowany)

Zakres obowiązków:

- praca na stanowiskach: malarz, wykończeniowiec, dociepleniowiec lub tynkarz, monter płyt g-k

Oferujemy:
- zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie:

a) pracownik wykwalifikowany od 12,50 Euro/h brutto + od  4,00 do 6,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

b) pomocnik: od 10,10 Euro/h brutto +  od  4,00 do 6,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

- premia 200 Euro po 3 miesiącach pracy

- zakwaterowanie płatne od 15 do 25 Euro za dobę

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- przynajmniej podstawowa znajomość  języka niemieckiego (obowiązkowo)

- własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

- mile widziany jest tytuł czeladnika lub wyższy w zawodzie malarz-tapeciarz/ monter

izolacji budowlanych lub technolog robót wykończeniowych w budownictwie

- doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)