Oferty pracyPracownik BETONIARNI
Pracownik BETONIARNI Bawaria (Niemcy)
Pracownik BETONIARNI Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 9 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Pracownik BETONIARNI

Zakres obowiązków:

- składanie form do produkcji prefabrykatów betonowych

- wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu

- obsługa oraz eksploatacja maszyn zbrojarskich (giętarki, nożyce)

- sprawdzanie betonu (świeżego i stwardniałego)

- tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak i za pomocą maszyn

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca jest na dwie zmiany od poniedziałku do piątku (czasami w soboty)

- rejon pracy: całe Niemcy

- wynagrodzenie miesięczne netto: 1300 – 1500 euro

- zakwaterowanie opłacone

- możliwość rozwoju zawodowego

- polskojęzyczne wsparcie dla wszystkich pracowników

Wymagania:

- komunikatywna znajomość  języka niemieckiego

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

- doświadczenie przy montażu i demontażu szalunków, betonowaniu, zbrojeniach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)