Oferty pracyPracownik produkcji / montażu marski okiennych (Best, Holandia)
Pracownik produkcji / montażu marski okiennych (Best, Holandia) Best (Holandia)
Pracownik produkcji / montażu marski okiennych (Best, Holandia) Best (Holandia) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 9 dni

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Do firmy zajmującej się produkcją żaluzji / rolet okiennych z siedzibą w Best (NL), poszukujemy kandydatów do pracy.

Obowiązki

• Składanie elementów markiz według schematów
• Montaż podzespołów przy urzyciu narzędzi (na hali produkcyjnej)

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami oraz miarką

Oferujemy

• Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie
• Praca na dłuższy okres czasu
• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 10,30 Euro + urlopowe i wakacyjne
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (w pełni wyposażone)
• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do aplikowania.

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)