Oferty pracyMonter-spawacz MIG/MAG
Monter-spawacz MIG/MAG Le Gué De-la-chaîne (Francja)
Monter-spawacz MIG/MAG Le Gué De-la-chaîne (Francja) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 1 dzień

Zadania:

- spawanie metodami MIG/MAG oraz montaż kontenerów na odpady według rysunku

- spawanie blach grubości 3-6mm

- spoiny doczołowe i pachwinowe

- spawy jednowarstwowe, jednostronne

Wymagania:

- udokumentowane, doświadczenie na stanowisku monter-spawacza MIG/MAG min.2 lata

- certyfikaty spawalnicze

- umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

- polską umowę o pracę

- 12,00 euro brutto

- premię końca misji 10%

- premię żywieniową

- płatny urlop

- bezpłatne zakwaterowanie

- możliwość zatrudnienia na długi okres czasu

- ubezpieczenie od kwoty 4666 zł

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Miejsce:Le Gué de-la-chaîne

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)