Oferty pracyMłodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac Warszawa (mazowieckie)
Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 1 dzień

Firma Mac Auditor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika do Działu Outsourcingu Usług Kadrowo-Płacowych. Praca będzie świadczona w siedzibie firmy lub w siedzibie klienta.

Opis stanowiska:

• zatrudniony pracownik będzie prowadzić obsługę kadrowo-płacową lub tylko płacową od kilku do kilkunastu klientów w siedzibie w biurze rachunkowego lub w siedzibie klienta,
• zatrudniony pracownik będzie współpracował z życzliwymi koleżankami i kolegami oraz w miłej atmosferze.

Oczekujemy:

• znajomości prawa pracy i przepisów okołokodeksowych,
• doświadczenia w prowadzeniu spraw kadrowych i naliczaniu wynagrodzeń,
• praktycznej znajomości przygotowywania deklaracji ZUS lub chęci nauczenia się,
• dobrej znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z pracownikami i klientami angielskojęzycznymi),
• dokładności, skrupulatności
• umiejętności pracy w zespole,
• zdolności organizacyjnych.

Dodatkowe oczekiwania:

• znajomość programu Optima Kadry i Płace lub innego programu kadrowo-płacowego,
• praktyczna znajomość MS Excel,
• doświadczenie w biurze rachunkowym lub firmie świadczącej usługi outsourcingowe,
• umiejętność pracy z wieloma zadaniami naraz.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej preferowanej formie,
• merytoryczne wsparcie przełożonego i innych pracowników działu,
• wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
• bezpłatną opiekę medyczną oraz współfinansowanie pakietu sportowego,
• możliwość rozwoju.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)