Oferty pracyPomocnik na magazynie bez doświadczenia
Pomocnik na magazynie bez doświadczenia MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Hanower (Niemcy)
Pomocnik na magazynie bez doświadczenia MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Hanower (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 21 dni

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).

Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pomocnik na magazynie bez doświadczenia

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hanoweru

Nie pracowałeś wcześniej na magazynie?

Oferta jest idealna dla Ciebie!

Na miejscu zostaniesz wdrożony przez polskiego brygadzistę.

Wymagamy od Ciebie tylko:

  • Gotowości do wyjazdu w przeciągu kilku dni oraz
  • Auto w celu zachowania mobilności na miejscu.

Twoje obowiązki, to:

  • Komisjonowanie, przygotowanie towarów do wysyłki,
  • Pakowanie towaru,
  • Ręczne załadunki i rozładunki,
  • Praca ze skanerem ręcznym.

Otrzymasz od Nas:

  • niemiecką umowę o pracę,
  • stawkę godzinową 9,49€ + 9 € diety,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • terminowa wypłata wynagrodzeń,
  • wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres pracy, w dopełnieniu formalności związanych z meldunkiem, zakwaterowaniem, a także innymi kwestiami związanymi z bieżącym zatrudnieniem.

Prześlij swoją aplikację na adres praca@mondi-polska.pl a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy szczegóły oferty. Możesz zostawić też kontakt do siebie pod numerem tel. + 48 500 456 300 (pon- pt 8-16).

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. ”

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Gorzów Wielkopolski, Poznań, Szczecin (Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
Opublikowano 24 maja 2018
Monachium (Niemcy)
Langenau (Niemcy)