Oferty pracyOperator maszyn
Operator maszyn Can-Pack S.A. Brzesko (małopolskie)
Operator maszyn Can-Pack S.A. Brzesko (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 1 dzień

Grupa Can Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania. Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Operator Maszyn

Wydział Produkcji Puszek/Wydział Produkcji Wieczek

Główne obowiązki:

  • produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi,
  • sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,
  • dbanie o powierzony sprzęt i maszyny,
  • dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn,
  • stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej,
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur i regulaminów.

 Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • gotowość do pracy w  4 lub 5 -brygadowej organizacji pracy,
  • mile widziane praktyki oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych,
  • motywacja do doskonalenia umiejętności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, kafeteryjny system benefitów, basen),
  • możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

 Zachęcamy do zapoznania się z technologią produkcji puszki napojowej:

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 19 października 2018
Orzesze (śląskie)
Opublikowano 17 października 2018
Opublikowano 16 października 2018