Oferty pracyMurarz - operator minikoparki
Murarz - operator minikoparki In Temporis Polska Dział Zagraniczny Rennes (Francja)
Murarz - operator minikoparki In Temporis Polska Dział Zagraniczny Rennes (Francja) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 24 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

MURARZ (1 etat)

SZEF EKIPY MURARZY (1 etat)

Zakres obowiązków:

  • Praca na podstawie dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie podłoża;
  • Prace zbrojarskie i wylewanie betonu;
  • Murowanie ścian z pustaków;
  • Prace ciesielskie, wykończeniowe.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracach murarskich (mile widziane na kontraktach zagranicznych);
  • Doświadczenie w murowaniu tradycyjnym;
  • Umiejętność i uprawnienia na minikiparkę (7,5T do 15T)
  • Umiejętność pracy z rysunkiem / dokumentacją techniczną i planami budowlanymi;
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego - przynajmniej 1 osoba w ekipie;
  • Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • Mile widziane osoby / ekipy z autem dyspozycyjnym na wyjazd.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Stawkę godzinową w 10,50 e brutto/h - dla murarza - lub 11,50 e brutto/h - dla szefa ekipy
    + dietę wyżywieniową 9,55  e netto za dzień roboczy;
  • Dodatki z tytułu umowy: ekwiwalent urlopowy 10% i IFM 10% całkowitego wynagrodzenia;
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Antibes (Francja)
Opublikowano dzisiaj
Annecy (Francja)
Opublikowano 15 maja 2018
Charleroi, Antwerpia (Belgia)