Oferty pracyPracownik produkcji Michelau/Bawaria 9,49€ brutto+20 € dieta dzienna
Pracownik produkcji Michelau/Bawaria 9,49€ brutto+20 € dieta dzienna BestHill Work Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Pracownik produkcji Michelau/Bawaria 9,49€ brutto+20 € dieta dzienna BestHill Work Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2018, do końca 24 dni

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji drobnych elementów plastikowych do samochodów osobowych

  • proste prace produkcyjne

  • wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej

  • kontrola jakości produktu

Wymagania:

  • znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym(warunek konieczny)
  • prawo jazdy i auto na wyjazd (warunek konieczny)
  • zdolności manualne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta pracodawcy:

  • praca również dla kobiet i par
  • długofalowa współpraca
  • wynagrodzenie  9,49€ brutto /h + dieta 20€/dzień
  • zakwaterowanie organizuje pracodawca (odpłatne z diety)
  • możliwość nadgodzin
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 362 250 lub 799 956 165

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: piątek, 18 maja 2018)
inne

oferty pracodawcy

Rostock (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bawaria (Niemcy)